Proč se akce jmenuje "Super Mega DigiDay: Bezpečný internet pro všechny"?

Tato akce je ojedinělá svým zaměřením, řečníky, svou délkou, záběrem posluchačů a zvoleným způsobem předání informací k identifikovanému tématu, které bychom s vámi chtěli probrat. Dezinformace jsou součástí našeho světa a my se budeme snažit všem vysvětlit a ukázat, jak jim nepodlehnout a najít informace, jež jsou ověřené a smysluplné.

Proč se akce koná online?

Když jsme zvažovali možnosti, jak tuto akci uchopit a uskutečnit, museli jsme si nejdříve definovat cíl, který dál určoval naši cestu. Jelikož jsme si dali za cíl oslovit co nejvíc posluchačů, naše volba byla jasná a zvolili jsme streamovací akci, tedy online, abychom oslovili co nejvíc občanů České Republiky.

Akce je jen v českém jazyce?

Ano, v současné chvíli bychom rádi oslovili občany České Republiky a Slovenské Republiky, proto jsme zvolili český jazyk (a slovenský jazyk).

Bude akce nahrávaná?

Ano, následně vložíme titulky a nasdílíme v aplikaci YouTube. Všichni zaregistrovaní posluchači obdrží odkaz, který mohou sdílet se svými kolegy, kamarády, rodinnými příslušníky apod.

Mohu sledovat akci po celý den?

Ano, akci je možné sledovat online po celý den. Bude k dispozici link (odkaz) a kdykoliv během vašeho volného času se můžete připojit a sledovat libovolný blok či téma, které vás zaujme s celou rodinou či kolegy. V dopoledních hodinách se budeme věnovat dětem, odpoledne učitelům a k večeru svou pozornost upneme na dospělé, rodiče, seniory. Každý je vítán.

Musím se zaregistrovat?

Ano, bez registrace neobdržíte odkaz na stream. Stačí kliknout na oranžové tlačítko a vybrat si správnou registraci. Pozor, ráno vysíláme pro žáky, odpoledne pro učitele a večer pro rodiče. Mezitím se můžou připojit i ředitelé a ICT koordinátoři. Po vyplnění registačního formuláře obdržíte e-mail s odkazem na vysílání a připomínku do kalendáře. 

Kolik zaplatím?

Nic. Tato akce je za 0 Kč a všichni řečníci a lidé v pozadí, kteří akci připravují, dělají vše dobrovolně.

Můžeme pokládat otázky během streamu?

Ano, během akce budete mít k dispozici chat a naši moderátoři budou odpovídat na vaše dotazy.

Potřebujeme pracovní list?

Ano, k prvnímu workshopu Digitální wellbeing - všímavost si stáhněte https://drive.google.com/file/d/18uSJLG0L4m1cWvBKxAUY8TPyRayVJQ9r/view?usp=sharing

Kdy obdržím potvrzení registrace a odkaz na akci?

Po vyplnění formuláře při registraci obdržíte do e-mailové schránky dopis s potvrzením o registraci a taktéž odkaz (link) na samotný stream.

Bude akce tlumočena do znakového jazyka?

Ne, v současné chvíli s tlumočníkem do znakové řeči nepočítáme. 

Budete vydávat osvědčení o obsolvování? 

Ne, osvědčení vydávat nebudeme. Není v našich silách rozesílat 10 000+ osvědčení.