Vystupující

JAN VOHRYZEK

Google

Janek pracuje 8 let v pražské pobočce Google a na starost má spolupráci s technologickými firmami v Čechách a na Slovensku. Intenzivně se také věnuje neziskovému sektoru a digitální transformaci lokálních neziskovek. Zaměřuje se na digitální nástroje pro interní týmovou komunikaci a spolupráci a externí komunikaci pomocí YouTube a výkonnostního marketingu.

FILIP GOSZLER

GUG.cz

Filip miluje technologie a jak dokáží šetřit čas i peníze. Google Workspace využívá od dob, kdy byl Gmail ještě v Beta verzi. Za tu dobu proškolil vyšší stovky uživatelů. Do komunity GUG.cz se přidal v roce 2014, od roku 2016 ji vede na pozici Community Navigator. Věří v sílu komunit, proto se zapojuje do dalších komunit jako Impact Hub, Startup Weekend, TechMeetup a další.

MARTINA ORAVCOVÁ

Google

Martina sa venuje programu Grow with Google, pod ktorého hlavičkou sa vzdelávajú jednotlivci a firmy na digitálne zručnosti, soft skills či iné zručnosti dôležité pre budúcnosť. Jej nosným projektom je rozvoj neziskového sektora a sprostredkovanie programu Grow with Google Academy for NGO.

MARKÉTA UBÍKOVÁ

GUG.cz, MeetCloud, Smartžena

Markéta Ubíková je digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. Markéta je Google Certified Trainer pro Google Workspace (dříve G Suite). V MeetCloud pomáhá neziskovým organizacím a firmám naučit se správně a efektivně používat cloudové aplikace. Markéta má také projekt Smart žena, prostřednictvím kterého pomáhá ženám orientovat se v online a digitálním světě.

ONDŘEJ KRUPA

GUG.cz, MeetCloud

Jsem IT specialista, který pomáhá jednotlivcům, skupinám, školám a neziskovým organizacím s přesunem dat do Google Workspace a Microsoft 365. Postarám se o analýzu, návrh řešení a nasazení vybrané cloud platformy. Využívám svých téměř 15 let praktických zkušeností v reálném uživatelském a firemním prostředí s cílem zajistit hladký a bezproblémový průběh implementace. Také jsem aktivní sportovec, milovník četby a nadšený konzument asijské kuchyně :)

Soňa Petruželová

Bio

Soňa sa pohybuje vo svete digitálneho marketingu od roku 2008. Jej aktuálnym poslaním a radosťou je učiť rodičov, učiteľov a deti pohybovať sa na internete bezpečne. Ako maminka dvoch špuntov vie, aké nebezpečné možu byť ľahkovážne kliknutia na internete.