Přednášející

Agnieszka Kapuścińska - Customer & Product Development, Revolgy

Agu věří že IT nemá být pouze dírou na peníze, ale pomocníkem k dosažení skutečně skvělých obchodních výsledku. Klientům Revolgy pomáhá zlepšit jejich práci a odstranit každodenní problémy v komunikaci a spolupráci pomocí Google Workspace. Společně s Lídou vám ukáží jak efektivně pracovat s kalendářem a ušetřit hromadu stresu.


Daniel Čech - Google Workspace Deployment Specialist, Revolgy

Dan je již 3 roky specialistou na admin konzoli Google Workspace. Firmám ji pomáhá správně nastavit a zabezpečit pro co nejvíce efektivní a bezpečnou spolupráci na dálku.
Daniel Franc, MSA.

Konzultant komunitní a agilní spolupráce, bývalý dlouholetý manažer globálních programů a týmů v Googlu. Zabývá se tím, jak do velkých firem vdechnout život a malým firmám pomoci k růstu, a jak využít komunity a propojit skrze ně lidi. www.danielfranc.com

Dávid Kováč - Collaboration engineer, Adante Systems

Dávid sa venuje viac ako 7 rokov Google technológiám pre firmy. Na Slovensku založil Adante Systems - Google Cloud partnerskú firmu s ktorou profesionálne nasadzujú Google Workspace malým a stredným spoločnostiam. Taktiež pôsobí ako Google Certified Trainer v rámci programu Grow with Google.

Jakub Jan Kučera, Google Workspace Lead, Revolgy

JJ se přes 6 let věnuje nasazování Google Workspace ve firmách. Jeho cílem je především pomoci lidem využívat technologie tak aby jim ulehčovaly práci. Společně s Agu se to budou snažit ukázat na praktické ukázce práce s kalendářem a organizací schůzek.

Jaroslav Machaň - Chief Customer Officer, Revolgy

Profesně se Jarda stará o spokojenost zákazníků a jak říká "zajišťuje, aby technologie zůstaly lidské". Vzhledem k tématu remote work, bude prezentovat z pozice člověka který vede tým 8 lidí a v průběhu loňského roku se nejen přestěhoval z Prahy do Liberce, ale také se mu narodil syn. Jak to zvládá na dálku se dozvíte v jeho panelu.


Ludmila Kasalová, Chief Operations Officer, GUG.cz

Lída se věnuje rozvoji iniciativy Women Will. V Utukutu má na starosti zahraniční velkoobchod a v GUG.cz je součástí kmenového týmu jako COO-navigátorka. Zajímá ji (sebe)vzdělávání, neziskový sektor a komunity.


Petr Vítek, Impact Hub

Petr zodpovídá za řízení sítě Impact Hub v Česku se zaměřením na rozvoj akceleračních a inovačních programů, kterými projde 100+ byznysových nebo dopadových projektů/startupů. Působí ve správních radách neziskovek (např. Amnesty International) a nadací (Nadace Vodafone, Nadace České spořitelny). Spoluzaložil první český dopadový investiční fond Tilia Impact Ventures. Touží se podívat do vesmíru a na hodinu se stát jedním z jeho 3 dětí nebo ženou.


Kateřina Švidrnochová, Digiskills

Kateřinu baví přinášet do týmů nové technologie a nastavovat v nich procesy tak, aby se v digitálním světě neztrácela lidskost. V Digiskills školí a designuje vzdělávací cesty pro firemní týmy, pracuje s motivací a interaktivními nástroji ve vzdělávání, objevuje nové digi vychytávky. Již přes 10 let působí profesně a mentorsky na dálku v mnoha pracovních týmech, takže dobře zná slasti i strasti remote spolupráce.
Jiří Bartušek, Confer-o-matic, GUG.cz

Jirka je GUGerem již pár let a zaměřuje se na všechny možné nové technologie - je jedním z founderů teprve rok a půl starého startupu Confer-O-Matic, který se zaměřuje na tvorbu virtuálních světů pro B2B sektor, ve kterém zprostředkovávají možnosti pro virtuální setkání, školení, nábory a festivaly. Zároveň je členem Youth Leadership Board pro Avast Foundation, kde se snaží pochopit skutečnosti a hrozby doprovázející mládež v digitálním světě.