Vystupující

Jana Olejníková (Techsoup)

TechSoup

Jsem koordinátorkou programu TechSoup, který v České republice působí pod záštitou Sdružení VIA. K technologiím a nezisku mám odjakživa blízko. S technologiemi jsem se ve velkém potkala během své práce pro Siemens a T-Mobile. Rozvoj neziskovek a startupového sektoru byl mojí stěžejní činností za mého působení v pražském Impact Hubu. Dobrovolničím pro Open House Praha a spoluvytvářím Social Business Breakfast - každoměsíční setkání na téma udržitelnosti, sociálních podniků atd.

Jan vohryzek

Google

Janek pracuje 8 let v pražské pobočce Google a na starost má spolupráci s technologickými firmami v Čechách a na Slovensku. Intenzivně se také věnuje neziskovému sektoru a digitální transformaci lokálních neziskovek. Zaměřuje se na digitální nástroje pro interní týmovou komunikaci a spolupráci a externí komunikaci pomocí YouTube a výkonnostního marketingu.

Filip Goszler

GUG.cz

Filip miluje technologie a jak dokáží šetřit čas i peníze. Google Workspace využívá od dob, kdy byl Gmail ještě v Beta verzi. Za tu dobu proškolil vyšší stovky uživatelů. Do komunity GUG.cz se přidal v roce 2014, od roku 2016 ji vede na pozici Community Navigator. Věří v sílu komunit, proto se zapojuje do dalších komunit jako Impact Hub, Startup Weekend, TechMeetup a další.

Martina oravcová

Google

Martina sa venuje programu Grow with Google, pod ktorého hlavičkou sa vzdelávajú jednotlivci a firmy na digitálne zručnosti, soft skills či iné zručnosti dôležité pre budúcnosť. Jej nosným projektom je rozvoj neziskového sektora a sprostredkovanie programu Grow with Google Academy for NGO.

markéta ubíková

GUG.cz, MeetCloud, Smartžena

Markéta Ubíková je digitální koučka a lektorka digitálních dovedností. V MeetCloud pomáhá neziskovým organizacím a firmám naučit se správně a efektivně používat cloudové aplikace. Specializuje se na Google Workspace. Markéta má také projekt Smart žena, prostřednictvím kterého pomáhá ženám orientovat se v online a digitálním světě.

ondřej krupa

GUG.cz, MeetCloud

Jsem IT specialista, který pomáhá jednotlivcům, skupinám, školám a neziskovým organizacím s přesunem dat do Google Workspace a Microsoft 365. Postarám se o analýzu, návrh řešení a nasazení vybrané cloud platformy. Využívám svých téměř 15 let praktických zkušeností v reálném uživatelském a firemním prostředí s cílem zajistit hladký a bezproblémový průběh implementace. Také jsem aktivní sportovec, milovník četby a nadšený konzument asijské kuchyně :)

martin krček

GUG.cz, Google Developer Expert, krcek.cz

Martin je nadšený lektor, mentor a propagátor Google nástrojů. V roce 2019 a 2020 realizoval GUG Roadshow po 14 městech ČR, kde neziskovky, učitele a podnikatele seznamoval s Google Workspace. V loňském roce s kolegy pokračuje ve vzdělávání přes online webináře a v posledních týdnech rozjíždí video kurzy a Youtube kanál.

Je součástí realizačního týmu Sokol.eu, kde se provádí jedna z největších Google implementací v ČR s několika tisíci účty.

Martin je také Google Developer Expert.